Kursy na żurawie stacjonarne i żurawie HDS Łódź

Prowadzimy profesjonalne kursy na żurawie typu IIŻ. Do każdych zajęć posiadamy przygotowany program, który sukcesywnie realizujemy i wdrażamy podczas godzin nauki. W naszej ofercie znajdują się obecnie kursy na:

- żurawie przeładunkowe IIŻ, czyli żurawie stacjonarne, przenośne, przewoźne, samojezdne,
- IŻ (żurawie wieżowo-szynowe).

Każdy kurs na hds jest dokładnie przygotowany i zatwierdzony przez Urząd Dozoru Technicznego, co zdecydowanie określa naszą pozycję na rynku, podnosi wiarygodność. Klienci, którzy powierzyli nam swoje pieniądze, dziś posiadają uprawnienia IIŻ lub inne i są zawodowymi operatorami urządzeń transportu bliskiego pracującymi w zawodzie.


Żurawie samojezdne i żurawie HDS

  • Kurs na HDS

    W naszej firmie Centrum Szkoleń warto zrobić uprawnienia na żurawie przeładunkowe, ponieważ kurs ten jest u nas w niespotykanej cenie. Wieloletnie doświadczenie połączyliśmy z najnowszymi technologiami i do dyspozycji naszych kursantów oddajemy w pełni sprawdzone i gotowe szkolenie.


  • Kurs na żurawie samojezdne

    Podczas kursu na żurawie IIŻ dowiesz się wszystkiego, co istotne przy obsłudze urządzeń: wyjaśnimy Ci zagadnienia takie, jak stateczność i jej utrata, udźwig nominalny, wysięg i inne. Szczegółowo zajmiemy się również budową i podziałem zawiesi. Omówimy także zagadnienia prawne i wszystkie rozporządzenia niezbędne do obsługi żurawia.


Co wyróżnia kursy na żurawie w Centrum Szkoleń?

Wszystkich zainteresowanych kursem na żurawie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Statystyki pokazują, że kursanci opuszczający Centrum Szkoleń z certyfikatem operatora urządzeń transportu bliskiego oraz legitymacją Urzędu Dozoru Technicznego bardzo szybko znajdują pracę w nowym zawodzie. Dzięki naszym szkoleniom każdy ma szansę zostać zawodowcem.

HDS, żurawie stacjonarne i wieżowe

Kursy i szkolenia na ładowarki
- mamy najlepsze maszyny, sprzęt różnego rodzaju,

- dajemy dodatkowe godziny ćwiczeń dla kursantów w pełni ZA DARMO

- po skończonym kursie na żurawie otrzymasz uprawnienia w 4 językach: polskim, angielskim, niemieckim oraz norweskim,

- mamy ośrodki szkoleniowe w trzech dużych miastach Polski (Łodzi, Warszawie oraz Gdańsku), co sprawia, że możemy prowadzić kursy w wielu miejscach jednocześnie. Dodatkowo możemy dojechać do grup kursantów we wszystkich miejscach na terenie kraju,

- nasze uprawnienia na żurawie są ważne we wszystkich krajach UE oraz są bezterminowe. Oznacza to, że nigdy więcej nie będziesz musiał ich ponawiać.
Uprawnienia UDT z obsługi wózków widłowych - serdecznie zapraszamy.