Szkolenia BHP Łódź

Kursy bezpieczeństwa i higieny pracy to podstawowe zagadnienia, według których funkcjonują wszystkie jednostki pracy, zakłady, urzędy, sklepy i inne miejsca. BHP to zbiór reguł, których należy bezwzględnie przestrzegać – organem odpowiedzialnym za sprawdzenie stanu urządzeń w zakładzie, stanu miejsc pracy oraz odzieży roboczej, warunków do ewakuacji w razie pożaru lub innego zagrożenia sprawdza Państwowa Inspekcja Pracy. Zapraszamy na nasze szkolenia bhp, które wprowadzą pracodawców i pracowników we wszelkie niezbędne zagadnienia.

Jeśli chcesz spróbować innowacyjnych szkoleń BHP, podczas których zyskasz pełną wiedzę i zapoznasz się ze wszystkimi prawami i obowiązkami – pracodawcy lub pracownika – to koniecznie zaproś Centrum Szkoleń do swojego zakładu pracy. Poprowadzimy kursy bhp dla Ciebie i Twoich pracowników. Nasi specjaliści czekają właśnie na Ciebie.

Kursy bhp dla pracodawców Łódź

Każdy pracodawca chcący prowadzić zakład pracy (biuro, sklep, supermarket, halę szkoleniową, magazyn itd.) zobligowany jest do odbycia kursu bhp dla pracodawców. Szkolenie takie obejmuje m.in. :

- wszystkie ważniejsze przepisy z zakresu ochrony zdrowia i życia pracowników,
- bezpieczeństwo pracy na urządzeniach mechanicznych,
- prawa i obowiązki pracownika,
- prawa i obowiązki pracodawcy,
- czynniki występujące w zakładach pracy (różnego rodzaju substancje, promieniowanie),
- zasady zatrudniania młodocianych,
- ochronę pracy kobiet.

Odpowiedzialny pracodawca zgłasza się na takie szkolenie bhp - http://szkoleniabhp.edu.pl/, by chronić prawa swoje i pracowników, których ma zamiar zatrudnić. Wie również, że nie obędzie się bez przeprowadzenia podobnego szkolenia bhp wśród pracowników.


Kursy bhp dla pracowników Łódź

 • Kursy bhp dla pracowników

  Kursy takie odbywają się w dwóch różnych formach, jako szkolenia bhp wstępne i szkolenia bhp okresowe. Każde z nich jest dla pracowników i pracodawców równie ważne, dlatego powinno się dbać o nieprzekroczenie terminu odbycia następnego szkolenia. W różnych zawodach bowiem z różną częstotliwością wymaga się powtarzania przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy w postaci kursu bhp. Podczas takiego kursu bhp pracownik zapoznaje się z:


 • Szkolenia BHP
  - prawami i obowiązkami wobec bhp,
  - zasadami stosowania odzieży ochronnej,
  - pracy w warunkach niebezpiecznych dla zdrowia,
  - zasadami udzielania pierwszej pomocy,
  - zasadami ppoż.

O bezpieczeństwie w zakładzie pracy

Kursy i szkolenia bhp

Bezpieczeńtwo i higiena pracy to dla większości temat tak bardzo często pomijany w zakładach pracy głównie ze względu na nużącą treść, która do pracy zbyt wiele nie wnosi. Pora to zmienić. Każdy pracownik i pracodawca powinni mieć dostęp do dobrego kursu bhp – takie szkolenia w innowacyjnej formie oferuje właśnie Centrum Szkoleń.

Szkolenia bhp wstępne Łódź

Szkolenie takie musi być przeprowadzone pierwszego dnia, zanim pracownik zacznie wykonywać swoje obowiązki na nowym stanowisku w zakładzie pracy. Oferujemy szkolenia bhp wstępne, które przygotowane są w sposób interesujący, przyciągają uwagę bogactwem środków dydaktycznych podczas nich stosowanych.

Szkolenia bhp okresowe Łódź

Szkolenia okresowe to równie ciekawe, kompetentnie poprowadzone zajęcia dla pracowników i pracodawców. Ich głównym celem jest przypomnienie najważniejszych zasad omawianych podczas wstępnego szkolenia bhp. Dzięki powtarzalności kursanci mogą sobie utrwalić wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.


Centrum szkoleń organizuje kursy na wózki widłowe i inne urządzenia transportu bliskiego.