Kursy strażackie Łódź

Oferujemy nie tylko standardowe kursy na urządzenia transportu bliskiego, jak wózki jezdniowe czy ładowarki teleskopowe. Posiadamy również bardzo atrakcyjne pakiety, takie, jak kurs na strażaka. W tym programie zawiera się wiedza zebrana z kilku innych kursów, które również są u nas dostępne jako osobne całości:

- kursu na podesty ruchome,
- kursy na żurawie HDS,
- kursu na żurawie samojezdne.


Jeśli kurs na strażaka – to tylko w naszej firmie

  • Oferujemy wiele atrakcyjnych rozwiązań i pakietów korzystnych dla firm. Nasze uprawnienia w połączeniu z egzaminem Urzedu Dozoru Technicznego honorowane są we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Poza tym wydajemy certyfikaty w różnych językach, nie tylko w języku polskim, ale również niemieckim, norweskim czy angielskim.


  • Tylko u nas dostaniesz zaskakujące BONUSY:

    - dodatkowe, bezpłatne godziny jazd na urządzeniach podczas kursu na strażaka,
    - zajęcia grupowe, które mogą się odbyć w siedzibie Twojej firmy,
    - egzamin dozorowy zorganizowany u nas na miejscu,
    - godziny do wyboru dla kursantów.


Zapraszamy na nasze atrakcyjne szkolenia, w celu omówienia szczegółów kursu na strażaka proszę dzwonić pod numer podany poniżej.

Kursy dla strażaków

Kursy dla strażaków

Program prowadzony jest specjalnie dla strażaków, którzy chcą stać się wykwalifikowanymi operatorami urządzeń transportu bliskiego, które najczęściej wykorzystywane są w ich zawodzie. Podczas kursu uczestnicy uczą się prawidłowej eksploatacji podestów ruchomych, żurawi samojezdnych i HDS, ich podziałów i metod wykorzystania oraz wszelkich norm prawnych Urzędu Dozoru Technicznego i rozporządeń Ministra Gospodarki.


Zapraszamy na nasz kurs na wózek widłowy, organizowany przez naszą firmę.