Kursy na dźwigi towarowo osobowe Łódź

Dzięki naszym kursom na dźwigi towarowo-osobowe zyskasz niezbędne do pracy operatora uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego. Dowiesz się, jak dbać o właściwy przebieg pracy urządzenia, jak często należy poddawać je konserwacji oraz przeglądowi.


W Centrum Szkoleń możesz zrobić uprawnienia kategorii ID. Wyróżnia się w niej:
- dźwigi towarowe
- dźwigi towarowo-osobowe
- dźwigi szpitalne

Są to dźwigi ze sterowaniem wewnętrznym. Można zapytać, po co komuś uprawnienia do obsługi wind. Należy jednak pamiętać, że dźwigi towarowo-osobowe (pot. zwane windami) nie obejmują tylko typowych dla większości bloków mieszkalnych wind osobowych. W przypadku urządzeń, na które prowadzimy szkolenia, często są to pomieszczenia większe – na przekład do przewozu pacjentów w szpitalu – czy ogólnie większej ilości osób na większej przestrzeni, istnieje więc ryzyko przeładowania dźwigu i zaistnienia wypadku. Dlatego właśnie podczas przeprowadzania tego typu czynności niezbędny jest operator dźwigu towarowo-osobowego.


Dlaczego warto zostać operatorem dźwigów towarowo-osobowych?

  • Każdy, kto decyduje się na nasze kursy na dźwig towarowo-osobowy otrzymuje z góry szereg korzyści, które wymieniamy poniżej:

    - uprawnienia w językach: polskim, angielskim, norweskim i niemieckim,
    - bezterminową ważność uprawnień, które honorowane są na terenie wszystkich krajów UE,


  • - dodatkowe BEZPŁATNE godziny ćwiczeń w osługiwaniu dźwigów towarowo-osobowym – na życzenie kursanta,
    - przyjedziemy do Ciebie, aby zrealizować kurs, jeśli mieszkasz z dala od naszych filii (Łódź, Warszawa, Gdańsk). Zorganizuj grupę, która chce odbyć szkolenie, a my zajmiemy się resztą.


Kurs na dźwig towarowo osobowy

Kursy na dźwigi towarowe

To jedne z najważniejszych zasad postępowania z klientami w Centrum Szkoleń. Nasze kursy na dźwigi i windy cieszą się dużą popularnością, ponieważ zarówno teorię, jak i praktykę wykładają i przedstawiają tylko sprawdzeni instruktorzy z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mejlowego – gwarantujemy dogodne godziny kursów, maszyny w bardzo dobrym stanie oraz wysokiej jakości kadrę wykładowczą oraz obsługę biurową.


Centrum szkoleń specjalizuje się w kursach na wózki widłowe i inne urządzenia transportu bliskiego.