Kursy na wciągniki Łódź

Innymi urządzeniami transportu bliskiego są wciągniki i wciągarki, popularnie zaliczane do dźwignic kategorii IIW. Podczas kursu w Centrum Szkoleń dowiesz się wszystkiego na temat wciągników i wciągarek. Są to urządzenia bardzo często spotykane w magazynach, na halach oraz stoczniach.


Wciągniki i wciągarki

 • Nasz program kursu na wciągniki i wciągarki obejmuje szereg zagadnień, wśród których można wyróżnić:

  - podstawową wiedzę o Urzędzie Dozoru Technicznego,
  - niezbędne informacje z zakresu prawa, rozporządzeń ministerialnych dotyczących korzystania z danego urządzenia oraz szczegółowye instrukcje takie, jak normy typu PN,
  - zagadnienia: budowa części mechanicznej, elektrycznej, pneumatycznej lub hydraulicznej, sterowanie urządzeniem, zasady zachowania bezpieczeństwa i higieny pracy, niebezpieczeństwa związane z pracą operatora wciągników/ wciągarek, zasady pierwszej pomocy.


 • Dlaczego kurs na wciągniki i wciągarki powinieneś zrobić właśnie u nas?

  Mało jest w Polsce specjalistów, którzy doskonale znają się na wszystkich urządzeniach transportu bliskiego – wymaga to dużej wiedzy, wieloletniego doświadczenia i osobistego zaangażowania w zgłębianie tematów zawodowych. Dlatego u nas pracują tylko sprawdzeni i wykwalifikowani instruktorzy utb. Dzięki temu wciąż możemy naszą ofertę poszerzać o nowe kursy i szkolenia.

  - pracujemy przez sześć dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godzinach 9-20,
  - nasze filie znajdują się w Łodzi, Warszawie, Gdańsku,
  - organizujemy egzaminy dozorowe UDT na wciągniki i wciągarki,
  - dzięki naszym uprawnieniom pracy możesz szukać w całej Polsce i wszystkich krajach UE.
  - Certyfikaty wydajemy w czterech językach: polskim, angielskim, niemieckim, norweskim.


Zapraszamy do naszej firmy Centrum Szkoleń. W razie pytań o konkretny kurs, daty i zapisy prosimy dzwonić pod podany niżej numer telefonu.

Kursy na wciągarki

Kursy na wciągarki

Te i inne informacje przekazywane są w sposób ciekawy dla kursantów, wzbogacając ich wiedzę o określone zagadnienia oraz sprawiając, że nauka staje się ciekawsza i przyjemniejsza. Do naszych materiałów pomocniczych podczas kursu na wciągniki i wciągarki należą specjalne plansze, zdjęcia, filmiki instruktażowe, autorski program szkoleniowy oraz wszelkie inne materiały, np. podręczniki i skrypty przygotowywane przez pracowników firmy.


Zapraszamy na nasze szkolenia i kursy operatorów wózków widłowych w firmie Centrum Szkoleń.