Kursy na podesty i podnośniki koszowe Łódź

Następnymi po ładowarkach urządzeniami transportu bliskiego, które wykorzystywane są najczęściej w przemyśle i gospodarce są podnośniki koszowe. Dlatego w naszej ofercie szkoleń nie mogło również zabraknąć kursu na podesty ruchome. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi urządzeniami i wyboru odpowiedniego dla Ciebie kursu.

Poniżej krótko omawiamy każdą z kategorii uprawnień na operatora podestów ruchomych. Dzięki temu od razu będziesz wiedzieć, który zakres najbardziej Cię interesuje.


Kursy na podesty ruchome

  • Kursy na podesty ruchome IP

    W tej, najpopularniejszej wśród kursantów i pracodawców, kategorii znajdują się podesty samojezdne, wolnobieżne i przewoźne. Należą do nich między innymi znane podnośniki montowane na samochodach ciężarowych.


  • Kursy na podnośniki koszowe IIP

    IIP to kategoria nieco mniej popularna, ale wciąż potrzebna, zwłaszcza przy wykonywaniu specjalistycznych prac przy użyciu podestu ruchomego. Znajdują się w niej: podesty masztowe i podesty stacjonarne.


Programy, według których prowadzimy zajęcia, są własnością firmy, są autorskie i zatwierdzone przez Urząd Dozoru Technicznego. To sprawia, że nikt w mieście ani w kraju nie ma podobnej do naszej oferty, ani nie prowadzi kursów na podesty w sposób zbliżony do naszego – metodologie, plansze i materiały dydaktyczne – wszystko to jest naszą własnością.

Zapraszamy do naszych ośrodków szkoleniowych na terenie całej Polski na kursy na podnośniki koszowe – w Łodzi, Warszawie i Gdańsku. Dojeżdżamy również do innych miast – w przypadku szkoleń prowadzonych w grupach.

Dlaczego warto wybrać nasz kurs na podesty ruchome?

Kursy na podnosniki koszowe

Jesteśmy rodzinną firmą, z powodzeniem działającą na polskim rynku od wielu lat. Nasi partnerzy i liczne sukcesy mogą mówić same za siebie. Dlatego oceny i opinie o Centrum Szkoleń pozostawiamy naszym kursantom, a w ofercie skupiamy się na przedstawieniu obiektywnych korzyści, które zyskasz stając się naszym kursantem.


- udzielamy uprawnień w 4 językach: polskim, niemieckim, angielskim i norweskim,
- posiadamy własne hale, dzięki czemu kursanci mogą sami wybierać godziny,
- dodatkowe godziny ćwiczeń przed egzaminem – całkowicie bezpłatne!!!

Pracujemy i szkolimy na podnośniki koszowe na terenie całej Polski – posiadamy hale szkoleniowe w Łodzi, Warszawie i Gdańsku. Dzięki temu zwiększamy swój zasięg i mamy możliwość prowadzenia kursów o zasięgu ogólnokrajowym.


Weź udział w profesjonalnych kursach na wózki widłowe i inne urządzenia transportu bliskiego.