Kursy na ładowarki teleskopowe Łódź

Kwintesencją naszej strony są właśnie ładowarki teleskopowe, czyli uprawnienia kategorii 1WJO, które dają możliwość obsługiwania ładowarek teleskopowych.

Co zyskasz, gdy zrobisz kurs na ładowarki teleskopowe?

Przede wszystkim taki kurs da Ci możliwość pracy na wszystkich urządzniach WJO, czyli również wózkach jezdniowych wszystkich niższych kategorii, czyli 2WJO i 3WJO. Z tego względu uprawnienia te są tak naprawdę najbardziej atrakcyjne – zarówno pod względem tego, co w sobie zawierają, jak i ceny – to naprawdę doskonała oferta dająca szansę na odbycie stosownych szkoleń w firmie zatrudniającej samych profesjonalistów w zakresie obsługi urządzeń transportu bliskiego, w tym kurs na ładowarki teleskopowe.


Jakie są plusy naszych kursów na operatora ładowarki teleskopowej?

  • Kurs ładowarka teleskopowa

    Na naszych halach szkoleniowych w całej Polsce posiadamy wszystkie możliwe rodzaje ładowarek, dzięki czemu podczas kursu masz możliwość ćwiczenia na dosłownie każdym modelu – dzięki temu uprawnienia, które zyskujesz są naprawdę wielowymiarowe i dają maksimum korzyści.


  • Szkolenie na ładowarki teleskopowe

    Poza tym szkolenia zawierają w sobie już egzamin dozorowy, który zawiera się już w cenie programu. Dzięki temu nie musisz już zgłaszać się do Urzędu Dozoru Technicznego, aby posiąść uprawnienia dla operatora ładowarek teleskopowych.


Ładowarki teleskopowe

Kursy i szkolenia na ładowarki

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy Centrum Szkoleń oraz kontaktu w celu ustalenia cen za poszczególne kursy. Oferujemy wiele promocji i atrakcyjnych rozwiązań dla klientów:


- certyfikaty w języku polskim, angielskim, niemieckim i norweskim,
- dowolny wybór godzin,
- dodatkowe godzin ćwiczeń, obsługi ładowarki teleskopowej.

Pracujemy i szkolimy na terenie całej Polski – posiadamy hale szkoleniowe w Łodzi, Warszawie i Gdańsku. Dzięki temu zwiększamy swój zasięg i mamy możliwość prowadzenia kursów o zasięgu ogólnokrajowym.


Zapraszamy na nasze szkolenia na wózki widłowe i inne urządzenia transportu bliskiego.