Kursy konserwatora maszyn UTB Łódź

Oprócz kursów na określone maszyny w naszej firmie szkoleniowej możesz również zrobić kurs konserwatora. W konsekwencji tego wychodzisz z Centrum Szkoleń z certyfikatem i legitymacją Urzędu Dozoru Technicznego jako operator któregoś z urządzeń oraz jego konserwator. To bardzo pomocne i sensowne rozwiązanie, szczególnie dla firm, które nie widzą potrzeby, nie chcą zatrudniać dodatkowych osób odpowiedzialnych za konserwację sprzętu.


Konserwator urządzeń transportu bliskiego

 • Dlaczego warto zrobić kurs na konserwatora w Centrum Szkoleń?

  Decydując się na szkolenie u nas wybierasz zaufaną, doświadczoną kadrę wykładowczą, dzięki której poznasz wszystkie niezbędne tajniki uczonego zawodu. Nie zabraknie filmów instruktażowych, plansz dydaktycznych oraz innych pomocy naukowych, które mają na celu przybliżenie Ci omawianych zagadnień. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie zajęcia przeprowadzone zostały na najwyższym poziomie. Trzeba dodać, że posiadamy własne programy szkoleniowe i według nich realizujemy wszystkie kursy – to jeden z kolejnych powodów, dlaczego nasza oferta jest taka wyjątkowa.


 • Ponadto warto wiedzieć kilka rzeczy o samym działaniu firmy:

  - pracujemy w godzinach od 9-20 przez sześć dni w tygodniu (pon-sob),
  - nasza obsługa biurowa gotowa jest odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące kursów,
  - na wszystkie urządzenia transportu bliskiego udzielamy bezterminowych uprawnień w 4 językach: polskim, niemieckim, angielskim oraz norweskim,
  - nasze uprawnienia pozwalają szukać pracy również za granicą, na terenie wszystkich krajów UE.


Konserwator maszyn

Kursy na konserwatora maszyn

Kurs na konserwatora to atrakcyjna oferta dla obecnych oraz przyszłych operatorów wózków jezdniowych, ładowarek teleskopowych, żurawi i innych urządzeń transportu bliskiego. Jeśli posiadasz już uprawnienia w zakresie korzystania z maszyn, to wybierz dodatkowy kurs dający uprawnienia konserwatorskie. Dzięki temu będziesz mógł sam dokonywać napraw w swoich urządzeniach, poszerzysz swoją wiedzę, a Twoja oferta stanie się na rynku pracy bardziej atrakcyjna.


Każdy kurs na wózki widłowe w Centrum Szkoleń prowadzony jest indywidualnie.